Kim jesteśmy ?

Cześć,

mam na imię Sandra i jestem ekstrawertykiem, który wciąż ma coś do zrobienia 

Książki to dla mnie ucieczka od codziennych obowiązków. To możliwość podróżowania bez ruszania się z kanapy. Poznawania innych punktów widzenia, ciekawych historii i zdobywania wiedzy. Najczęściej sięgam po książki z medycyną w tle oraz te z dziedziny marketingu. Lubuję się w literaturze faktu. Aczkolwiek uważam, że każda książka wnosi w moje życie jakąś wartość. Niezależnie czy jest to poradnik, literatura piękna czy kryminał. Czasami po prostu niektórymi dobrze rozpala się w kominku.

Tak samo jak książki kocham podróże z moim mężem. Zarówno te zaplanowane jak i spontaniczne, będące połączeniem wolnego czasu, szybkiego pomysłu i naszej energii. Kochamy miejsca nieoczywiste (które poznajemy nierzadko dzięki serwisowi Slowhop). Uwielbiamy podróże po Polsce, bo uważamy, że w naszym kraju można zobaczyć i przeżyć wiele i nie trzeba wydawać na to fortuny. 

Jak wielu moli książkowych jestem kocią mamą. Julek i Yuki są jak członkowie naszej rodziny. Umilają nam codzienność i wnoszą do niej jeszcze więcej pozytywnej energii (nierzadko wchodząc nam na głowę – dosłownie i w przenośni). 

Polubiłam układanie puzzli, które mnie wyciszają i trenują moją ważność oraz tak jak książki – wyłączają z rzeczywistości. 

Na co dzień jestem marketingowcem. Pomagam pomagać pacjentom docierając do nich z informacjami, które umożliwiają im rozpoczęcie leczenia i dbania o swoje zdrowie. Prowadzę też własną firmę wspierając małych przedsiębiorców w budowaniu ich wizerunku i sprzedaży online.

Cześć,

jestem Oskar, pędzę przez życie każdego dnia i staram się robić codziennie mały krok do przodu 🙂

Książki są dla mnie sposobem na relaks, źródłem inspiracji do życia, możliwością wykorzystania pozyskanych z nich informacji w moich aktywnościach zawodowych.

Preferuję literaturę bazującą na faktach, badaniach i wręcz niejednokrotnie jestem pełen podziwu jak dzisiejszy świat pędzi…ile się dzieje. Jestem zaskoczony jak dużo rzeczy zostało stworzonych na świecie i już nawet przetestowanych, a My nie dowiadujemy się o tym z mediów.

Boję się też tego… ponieważ według mnie niektóre nowinki technologiczne i podejście ludzi zmierza w złym kierunku.

Ze względu na moje zamiłowanie sportowe do m.in triathlonu lubię tematykę sportową (biografie sportowców, historie kolarskich wyścigów). Podziwiam życie niektórych osób i staram się czerpać z nich inspiracje do swojego życia.

Podróże są naszą wspólną pasją i to moją rolą jest organizowanie naszych wyjazdów pod kątem logistycznym. Zagwarantowanie, że nie będziemy się nudzić, zobaczymy ciekawe rzeczy z interesującymi historiami, a i też zjemy coś dobrego 😉 (w Naszym domu to ja jestem szefem kuchni).

Wszystkie wyżej wymienione tematy wykorzystuje w mojej codziennej pracy zawodowej jako Lean Manager i Project Manager, a uwierzcie mi – da się to wszystko połączyć i o tym też możemy wspólnie porozmawiać 🙂

Pozdro
Oskar

Sandra Jarnot
Oskar Jarnot

Polityka Prywatności